Ogłoszenie z dnia: 2017-10-13
Werker sp. z o.o.
Werker Sp. z o.o. jest agencją świadczącą usługi w zakresie zintegrowanego doradztwa personalnego. Pośredniczymy w zatrudnianiu pracowników na międzynarodową skalę a także jesteśmy ekspertami w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych zarówno dla pracowników wyższego, jak i niższego szczebla. Każde wyzwanie traktujemy z należytym zaangażowaniem. Pomagamy znaleźć odpowiedniego kandydata na każde stanowisko. Realizujemy ciekawe projekty z zakresu HR oraz aktywnie poszukujemy nowych, skutecznych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów.
Kierowca C+E Anglia PRESTON wywrotki POLECANA FIRMA
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
Angielska firma transportowa poszukuje Kierowcy C+E na naczepę typu wywrotka.
Praca bez systemu od poniedziałku do piątku (również soboty). Przewóz na terenie Wielkiej Brytanii (na długich trasach) materiałów sypkich np. kruszywo.
Wymagania:
- minimum roczne doświadczenie w transporcie
- doświadczenie w transporcie na naczepie typu wywrotka
- komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
- aktualne prawo jazdy C+E oraz CPC
- gotowość do podjęcia pracy od zaraz
Oferujemy:
- umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z angielskim pracodawcą
- bardzo atrakcyjne wynagrodzenie składające się z: podstawy + dodatków (żywieniowy, socjalny, za bezszkodową jazdę, spanie w kabinie itp.)
- przyjemną pracę w stabilnej finansowo firmie
- terminowe wypłacanie wynagrodzenia
- możliwość podjęcia pracy od zaraz
- pracodawca oferuje pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
- firma zapewnia dodatkowe świadczenia emerytalno-ubezpieczeniowe
Forma kontaktu:
784 070 891
Transport / Spedycja / Logistyka
Werker
Dąbrowskiego
50-457 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784 070 891

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN