Ogłoszenie z dnia: 2017-12-01
Personnel International Sp. z o.o.
Jesteśmy firmą specjalizującą się w szeroko rozumianym pośrednictwie pracy w kraju i za granicą. Zatrudniamy specjalistów w dziedzinie doradztwa personalnego, którzy trafnie rozpoznają potrzeby kadrowe Klienta i spełniają aspiracje zawodowe pracowników, dobierając kompetentne osoby do określonych przez niego stanowisk pracy.
MENEDŻER DS. RYNKU POLSKIEGO
Gliwice / śląskie

Opis stanowiska:
Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Wymagania:
Do  głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
organizacja i zarządzanie zasobami personalnymi na rzecz współpracy z klientem
kompleksowe zarządzanie projektami logistycznymi i efektywne funkcjonowanie w tym obszarze
optymalizacja systemów zarządzania poprzez działania minimalizujące koszty związane z obsługą klienta
tworzenie i zarządzanie budżetem
określanie priorytetów operacyjnych i finansowych oraz odpowiedzialność za ich realizację
rozwijanie i udoskonalanie dedykowanych projektów
utrzymanie wypracowanych relacji i budowanie dalszej współpracy z klientami, głównie z branży logistyki magazynowej
zarządzanie polityką personalną działu, motywowanie pracowników oraz monitorowanie efektów pracy zespołu
Idealny kandydat to doświadczony Menadżer posiadający:
wykształcenie wyższe
sukcesy w pracy na podobnym stanowisku (min. 3 lat)
chęć inicjowania zmiany i umiejętność ich skutecznej realizacji
umiejętność zarządzania zespołem
wysoki poziom zdolności organizacyjnych i pracy pod presją czasu
prawo jazdy kat. B
doświadczenie w logistyce magazynowej(mile widziane)
Oferujemy:
umowę o pracę
atrakcyjne wynagrodzenie +system prowizyjny
możliwość awansu pionowego
pracę w międzynarodowym środowisku
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim
niezbędne narzędzia pracy.
CV można wysyłać na adres e-mail: r.adamska@personnel-international.pl
Transport / Spedycja / Logistyka
r.adamska@personnel-international.pl
Zwycieństwa 52a
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 32 441 91 50

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN