Ogłoszenie z dnia: 2018-01-09
Bergermann
BERGERMANN - specjalizujemy się w rekrutacji pracowników w sektorze logistycznym. Współpracujemy z ponad 350 firmami spedycyjnymi na terenie całych Niemiec. Oferujemy legalną i sprawdzoną pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Decydując się na współpracę z BERGERMANN mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych.
Kierowca C+E – Niemcy – Hanower- pn-pt lub system 3/1!
Nr ref.: DEL- KLP/2017
Wrocław / inne

Opis stanowiska:
• jazda autem typu naczepa
• przewóz towaru na paletach
• praca od pn do pt lub w systemie 3/1
• trasy daleko- lub bliskobieżne
Wymagania:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego bądź komunikatywna znajomość języka angielskiego
• mile widziane minimum roczne doświadczenie w transporcie
• prawo jazdy C+E, karta kierowcy
Oferujemy:
• wynagrodzenie składające się z podstawy 1800€ netto w systemie 3/1
oraz 2000€ bez systemu
• umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą w Niemczech
• nowoczesną flotę
• przestrzeganie czasu pracy kierowców
• podjęcie pracy od zaraz
• możliwość uzyskania zwrotu zapłaconego podatku od dochodu oraz otrzymania zasiłku rodzinnego (Kindergeld)
W celu uzyskania dodatkowych informacji oraz doboru najlepszej oferty pracy prosimy o kontakt: 668 863 392.
Dane teleadresowe:
Bergermann
Kadry / HR
Bergermann
Łaciarska 4
42-600 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 668863392