Ogłoszenie z dnia: 2018-05-15
Personnel International BPO
Jesteśmy agencją zatrudnienia która kieruje skutecznie polskich Pracowników do krajowych oraz zagranicznych Firm i Przedsiębiorców. Dzięki swoim działaniom jesteśmy dobrze postrzegani i konkurencyjni, a Pracownicy zbierają pochlebne opinie swoich Pracodawców.
Specjalista ds. personalnych
Gliwice / śląskie

Opis stanowiska:
Firma Personnel International BPO Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Gliwice(centrum)
Zakres obowiązków:
• przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników i zleceniobiorców
• naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z polskim prawem
• przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników i zleceniobiorców
• udzielanie informacji i współpraca z kierownikami oraz pracownikami działu personalnego
• stały kontakt i współpraca z urzędami w zakresie spraw pracowniczych
• dokonywanie zgłoszenia i wyrejestrowywania pracowników z ZUS oraz wprowadzanie zmian
• prowadzenie dokumentacji osobowej obsługiwanych pracowników
• comiesięczne sporządzanie i terminowe składanie deklaracji PFRON
• comiesięczne sporządzanie i terminowe składanie deklaracji PIT-4R i PIT-8AR
• przygotowywanie dokumentów potrzebnych do zatrudnienia cudzoziemców
• sporządzanie sprawozdań GUS dotyczące kadr i płac
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub średnie
• Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

Mile widziane:
• Znajomość programu Optima
Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zdobycie wiedzy z zakresu zatrudniania cudzoziemców
• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

C
Forma kontaktu:
V na e-mail:a.gruszka@personnel-international.pl
Agnieszka Gruszka Tel.: (+48)324419126, 505503330
Obsługa Klienta / Sprzedaż
Agnieszka Gruszka
ul. Zwycięstwa 52A
44-100 Gliwice
Polska
śląskie
tel.: 3505503330

Wczasy Wakacje Samochody z USA Ogłoszenia od 0 PLN