Ogłoszenie z dnia: 2019-10-08
Centrum Rehabilitacji Walor Ewa Baczyńska-Lorenc
Prywatne centrum rehabilitacji w Jaworznie Kontakt: gabinet@rehabilitacja.jaworzno.pl tel. 606 191 808
Fizjoterapeuta/Rehabilitant
Jaworzno / śląskie

Opis stanowiska:
Charakter pracy:
- zajęcia korekcyjne dla dzieci – indywidualnie oraz w małych grupach,
- praca z pacjentami dorosłymi – ortopedycznymi i neurologicznymi,
- zajęcia grupowe dla dorosłych,
- wykonywanie zabiegów fizykoterapeutycznych,
- masaż leczniczy.
Wymagania:
Wymagania:
- minimum licencjat z fizjoterapii,
- umiejętność nawiązywania dobrego kontaktu z pacjentami, zwłaszcza z dziećmi,
- znajomość różnych technik masażu leczniczego,
- dyspozycyjność,
- prawo jazdy kategorii B,
- zaangażowanie i samodzielność.

Mile widziane:
- ukończone kursy specjalistyczne,
- umiejętność obsługi urządzeń do fizykoterapii,
- diagnosta lub terapeuta SI.
Oferujemy:
Oferujemy:
- pracę w niepełnym wymiarze godzin: 1/2 – 3/4 etatu, z możliwością zwiększenia liczby godzin w perspektywie kilku miesięcy,
- umowę zlecenie lub umowę o pracę,
- przyjazną atmosferę w pracy,
- możliwość szybkiego rozwoju i korzystania z wiedzy doświadczonych terapeutów.
Forma kontaktu:
Kontakt:
- mailowy – prosimy o wysyłanie CV na adres
gabinet@rehabilitacja.jaworzno.pl
- telefoniczny – pod numerem telefonu 606 191 808
Medycyna / Farmacja
Ewa Baczyńska-Lorenc
pl. Górników 5A
43-600 Jaworzno
Polska
śląskie
tel.: 606 191 808
www: http://rehabilitacja.jaworzno.pl/