Ogłoszenie z dnia: 2020-06-24
CE DRIVER
Jesteśmy agencją zatrudnienia specjalizującą się w rekrutacji kierowców samochodów ciężarowych do bezpośredniej pracy w zagranicznych firmach transportowych.
Specjalista ds. sprzedaży na rynek niemiecki
Wrocław / dolnośląskie

Opis stanowiska:
Agencja zatrudnienia CE DRIVER z siedzibą we Wrocławiu, której podstawową działalnością jest świadczenie usług rekrutacyjnych dla zagranicznych firm transportowych,

poszukuje:

Specjalisty ds. sprzedaży na rynek niemiecki

Główny zakres obowiązków:
• nawiązywanie współpracy z zagranicznymi klientami,
• negocjacje biznesowe oparte o ofertę handlową naszej firmy,
• bieżąca obsługa zleceń, współpraca z działem rekrutacji,
• utrzymywanie relacji biznesowych z pozyskanymi partnerami
Wymagania:
• biegła znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny,
• doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami,
• pozytywne nastawienie, otwartość na klienta,
• podstawowa znajomość pakietu MS Office,
• czynne prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
• doświadczenie w branży HR na podobnym stanowisku lub w branży TSL jako spedytor
• znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Oferujemy:
• dodatkowe zlecenie lub stałą współpracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia i materiały potrzebne do pracy,
• szkolenie wprowadzające w obowiązki,
• merytoryczne wsparcie naszego zespołu,
• wyjazdy służbowe opłacone przez naszą firmę,
• bardzo atrakcyjny system prowizyjny
Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesyłanie swojego CV na adres mailowy kontakt@cedriver.pl
Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Praca stała
Praktyka
Praca na kontrakcie
Dane teleadresowe:
CE DRIVER
Kadry / HR
Maria Kaszowska
ul. ks. Czesława Klimasa 39/2
50-515 Wrocław
Polska
dolnośląskie
tel.: 784310600
www: www.cedriver.pl