Ogłoszenie z dnia: 2011-05-09
Time Work Sp. z o.o.s.k.
Time Work Sp. z o. o. s. k. Agencja Pracy Tymczasowej została założona w 2003 roku. Jesteśmy liderem na europejskim rynku w delegowaniu opiekunek do Niemiec. Oferujemy legalną prace dla kobiet, które chcą opiekować się osoba starszą. Zaufały nam już setki kobiet, które dzięki nam podjęły pracę w domu prywatnym starszej osoby.
Prowadzenie domu wraz z opieką osoby starszej w Niemczech
Bydgoszcz / inne

Opis stanowiska:

Praca opiekunki osób starszych skierowana jest do osób odpowiedzialnych, cierpliwych i wyrozumiałych, wrażliwych na cierpienie innych osób i takich dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Zakres obowiązków opiekunki osób starszych zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz wymagań osoby podopiecznej. Do takich podstawowych obowiązków należy:
- sprawowanie opieki nad osobą starszą oraz dbanie o jej bezpieczeństwo;
- pomoc w codziennych, podstawowych czynnościach takich jak: mycie, ubieranie;
- przygotowywanie posiłków;
- podawanie leków;
- prowadzenie gospodarstwa domowego;
- robienie zakupów;
- wizyty u lekarza;
- aktywne towarzyszenie osobie starszej, czyli wspólne spacery, rozmowy;
Wymagania:
- wiek powyżej 25 roku życia;
- doświadczenie w opiece nad osobą starszą bądź chorą;
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
- pogodne usposobienie, odpowiedzialność, cierpliwość i wyrozumiałość;
- dodatkowym atutem będzie wykształcenie pielęgniarskie;
- mile widziane prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
- legalną pracę (poświadczony formularz ZUS, Druk A1)
- opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- stały kontakt z polskojęzycznym koordynatorem w czasie zagranicznego pobytu
- pomoc w przygotowaniu wyjazdu
- oferty dopasowane do doświadczenia opiekunki i stopnia znajomości języka niemieckiego
- bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
- kontrakty od 1 miesiąca z możliwością planowania urlopu
- zwrot kosztów podróży
- nie pobieramy żadnych prowizji
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres: opieka.bydgoszcz@timework.pl lub kontakt telefoniczny 52/339-05-26, tel.kom 509-305-612
Opieka nad dziećmi i domem
Anna Dobosz
Dworcowa 73
85-009 Bydgoszcz
Polska
kujawsko-pomorskie
tel.: 52 339-05-26