Ogłoszenie z dnia: 2011-05-11
Heart24
nas Firma HEART 24 sp. z o.o. s.k. specjalizuje się w oddelegowywaniu personelu do pracy na terenie krajów niemieckojęzycznych. Oferujemy legalne zatrudnienie dla Opiekunek Osób Starszych w Niemczech, najkorzystniejsze warunki pracy oraz fachową pomoc naszych Doradców.
Opiekunka - Nimecy
Nr ref.: ww215
/ inne

Opis stanowiska:
Praca opiekunki osób starszych skierowana jest do osób odpowiedzialnych, cierpliwych i wyrozumiałych, wrażliwych na cierpienie innych osób i takich dla których naturalne jest niesienie pomocy na co dzień. Do współpracy zapraszamy wszystkich, którzy swoją pracę wykonują rzetelnie oraz podchodzą z sercem do wykonywanych przez siebie obowiązków.

Zakres obowiązków Opiekunki Osób Starszych zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz wymagań Osoby Podopiecznej. Do podstawowych obowiązków należy:
- opieka nad osobą starszą
- pomoc w podstawowych czynnościach (ubieranie, pielęgnacja ciała)
- przygotowywanie posiłków
- prowadzenie gospodarstwa domowego
- aktywne towarzyszenie osobie starszej (spacery, rozmowy)
Wymagania:
Wymagania stawiane naszym Kandydatom:
- wiek powyżej 25 roku życia
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- pogodne usposobienie, cierpliwość i wyrozumiałość
- mile widziane doświadczenie w pracy przy pielęgnacji osób starszych
- dodatkowym atutem będzie prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
Heart 24 sp. z o.o. s.k. - jesteśmy profesjonalną firmą, która specjalizuje się w delegowaniu opiekunek do pracy w Niemczech. Nasz Personel to doświadczona i wykwalifikowana Kadra, dla których praca z Ludźmi jest życiową pasją. Uważamy, że najważniejszy jest Człowiek, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie kompleksową ofertę obejmującą:
- Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101)
- Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ)
- Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki
- Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców
- Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu
- Pomoc w przygotowaniu od wyjazdu
- Kontrakty od 1 miesiąca do nawet 24 miesięcy
- Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
- Zwrot kosztów dojazdu
- Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy
- Nie pobieramy żadnych prowizji, gwarantujemy za to wysokie zarobki
Forma kontaktu:
Heart 24 sp. z o.o. sp.k.
Aleje Jerozolimskie 44, p. 213,
00-024 Warszawa
Tel. kom. 517-959-664,
e-mail: weronika.waclawska@heart24.pl,
Dane teleadresowe:
Heart24
Kadry / HR
Weronika Wacławska
Al. Jerozolimskie 44, p. 213
Polska
mazowieckie
tel.: 517 959 664