Ogłoszenie z dnia: 2011-07-07
Work Stream
WORK-STREAM to firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Spawacz-Holandia
/ inne

Opis stanowiska:
Praca w zakładach energetycznych w Holandii. Wyłącznie osoby z doświadczeniem. Wszyscy kandydaci przed podjęciem pracy przejdą 2 całodzienne testy sprawdzające ich kompetencje. Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego - bardzo mile widziana.
Wymagania:
Kwalifikacje:
EN 287-1
141 T BW GS
t 05 D 50
HL 045 ss nb
materiał: 7CrMoVTiB10-10 (24)
Oferujemy:
Bardzo atrakcyjne zarobki. Praca w systemie umożliwiającym cykliczne powroty do Polski. Zakwaterowanie.
CV WYŁĄCZNIE W JĘZYKU ANGIELSKIM! SKANY WAŻNYCH CERTYFIKATÓW!
spawacz@work-stream.pl