Ogłoszenie z dnia: 2011-07-11
edge recruitment s.c.
Jesteśmy agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji pracowników w Polsce i Europie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i doradztwie personalnym zdobyte przy realizacji licznych międzynarodowych i krajowych projektów. Działamy na terenie całego kraju oraz współpracujemy z naszymi partnerami w Wielkiej Brytanii, Rumunii i na Ukrainie. Tym, co wyróżnia edge recruitment jest dostosowanie każdej oferty do specyficznych wymagań danego rynku lub branży. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla pracodawców, równocześnie znajdując optymalne rozwiązania dla kandydatów. Nasz nowoczesny system zarządzania procesem rekrutacji umożliwia nam o wiele łatwiej i szybciej dopasować istniejące oferty pracy do oczekiwań kandydatów, wystarczy tylko zarejestrować się w naszej bazie poprzez stronę internetową edge recruitment.
Kucharz / Szef Kuchni
Nr ref.: K/SzK/JO/07
Wielka Brytania / inne

Opis stanowiska:
Praca dla kucharzy i szefów kuchni w Wielkiej Brytanii

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy reprezentującej wielu czołowych angielskich przedsiębiorców poszukujemy kucharzy:

- Head Chef
- Sous Chef
- Chef de Partie
- Commis Chef
Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe - gastronomiczne
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość angielskiego
Oferujemy:
W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, miejsca pracy i pracodawcy oferujemy różne warunki zatrudnienia.

Przykładowa oferta pracy:

- 45-godzinny tydzień pracy i płatne nadgodziny
- atrakcyjne stawki godzinowe
- zakwaterowanie na terenie miejsca pracy począwszy od 30 funtów tygodniowo
- darmowe lub częściowo opłacone wyżywienie
- 28 dni płatnego urlopu
- umowa na czas nieokreślony
- szkolenia i szansa rozwoju kariery

Dzięki ścisłej współpracy z naszym partnerem w Wielkiej Brytanii ułatwimy Ci dotarcie na miejsce i rozpoczęcie pracy.

Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Forma kontaktu:
Aplikacje proszę przesyłać na adres: cv@edge.com.pl
Kadry / HR
Anna Mally
J. Piłsudskiego 28A/306
31-111 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 123981972
www: www.edge.com.pl