Ogłoszenie z dnia: 2011-07-27
Work Stream
WORK-STREAM to firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Elektryk
Nr ref.: Nr ref.: EL/WS/HN
/ inne

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta z branży przemysłowej poszukujemy kandydatów do pracy w zakładach na terenie Holandii oraz Niemiec na stanowisku:
Elektryk
Miejsce pracy: Holandia/ Niemcy
Nr ref.: EL/WS/HN

Obowiązki:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za instalację, modyfikację, serwisowanie i utrzymanie od strony elektrycznej urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie dużych zakładów produkcyjnych. Nasz kandydat będzie pracował z systemami elektrycznymi (dystrybucji niskiego napięcia, kontrolerami częstotliwości, silnikami elektrycznymi) systemami pomiarowymi (ciśnienia, przepływu, temperatury, etc.). Będzie także odpowiedzialny za kładzenie okablowania i podłączanie szaf rozdzielczych.
Wymagania:
- Znajomość zagadnień i doświadczenie w obsłudze urządzeń, systemów i instalacji niskiego napięcia (do 1000 V)
- Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość urządzeń kontrolno-pomiarowych
- Ogólna znajomość procesów produkcyjnych
- Mile widziana znajomość programowalnych systemów kontroli (PLC)
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym
- Wykształcenie zawodowe kierunkowe
- Prawo jazdy kat. B
- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży chemicznej, petrochemicznej, produkcyjnej
Oferujemy:
- Stałą pracę w stabilnej firmie w najnowocześniejszym środowisku pracy.
- Atrakcyjne warunki pracy. Pakiet socjalny.
- Pakiet atrakcyjnych szkoleń
- Doskonałe środowisko pracy.
CV w języku angielskim należy przesłać pod wskazany adres email: elektryk@work-stream.pl