Ogłoszenie z dnia: 2011-08-24
Randstad Sp. z o.o.
Agencja Doradztwa Personalnego
menedżer ds. zarządzania produkcją (praca w Niemczech)
Nr ref.: S_24259
Niemcy / inne

Opis stanowiska:
Dla naszego Klienta, firmy z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko menedżera ds. zarządzania jakością.

Praca stała w Niemczech, kontrakt zawierany na minimum 3 lata

Zakres obowiązków:

•fachowe szkolenie personelu produkcyjnego odnośnie wymagań jakościowych klientów
•przeprowadzanie wewnętrznych audytów procesu
•koordynacja wewnętrznych wskaźników jakości (wewnętrzne błędy, koszty jakości)
•zarządzanie cyklem życia wyrobu, stanem jakości, aktualizacja wzorca odniesienia i wzorca granicznego
•zlecanie i kontrolowanie wewnętrznych działań klasyfikujących oraz korygujących
•zapewnienie zdolności procesu bieżącej serii
•wdrożenie środków prewencyjnych w celu zapobiegania błędom
•współpraca przy definiowaniu wytycznych i środków kontroli w projektach
•przekazywanie/ przełożenie „Lessons Learned” na QVD w celu zintegrowania z koncepcją elementów konstrukcji, procesu i kontroli
•definiowanie i wydanie wzorców odniesienia i granicznego
•dostrzeganie zainteresowania klientów poszczególnymi komponentami
•pewność poruszania się po portalach klientów
•rejestracja i analiza wskaźników klientów (np. PPM, terminowość dostaw, zwroty)
•opracowywanie reklamacji klientów i nadzorowanie działań korygujących
Wymagania:
•kilkuletnie doświadczenie zawodowe na kierowniczym stanowisku w obszarze Zapewnienia Jakości
•udokumentowana wiedza z zakresu metodyki Systemów Zarządzania Jakością
•dobra znajomość programów Microsoft Office
•umiejętność kierowania pracownikami oraz dbałość o profesjonalną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną
•bardzo dobra znajomość języka niemieckiego; mile widziana znajomość języka angielskiego
•zorientowanie na przynoszącą wyniki współpracę z klientami i współpracownikami
•doświadczenie w pracy nad projektami
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o nadsyłanie aplikacji z nazwą stanowiska w tytule na adres katowice_pu@pl.randstad.com lub paulina.drozdzik@pl.randstad.com
Rodzaj pracy:
Praca na kontrakcie
Doradztwo / Konsulting
Paulina Droździk
Kopernika 26
40-064 Katowice
Polska
śląskie
tel.: 48 32 608 94 95