Ogłoszenie z dnia: 2011-09-14
Work Stream
WORK-STREAM to firma świadcząca usługi z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi z doświadczeniem zdobytym na międzynarodowym rynku specjalistycznej rekrutacji i selekcji.
Tynkarz - Holandia
Nr ref.: TY/WS/WR
Warszawa / inne

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, renomowanej firmy budowlanej z siedzibą w Holandii poszukujemy pracowników na stanowisko:
Tynkarz
Miejsce pracy: HOLANDIA
Nr. Ref.: TY/WS/WR
Obowiązki:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za profesjonalne i zgodne z zasadami sztuki budowlanej kładzenie tynków na budowach komercyjnych oraz mieszkaniowych na terenie Holandii.
Wymagania:
- min. 5 lat doświadczenia w pracy na stanowisku murarz/tynkarz,
- wykształcenie zawodowe budowlane,
- umiejętność kładzenia tynków gipsowych ręcznie oraz maszynowo,
- umiejętność wykonywania tynków cementowo-wapiennych,
- znajomość zasad mocowania płyt gipsowo-kartonowych,
- znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego wskazana,
- solidność, pracowitość i znajomość zasad BHP w miejscu pracy.
Oferujemy:
- stałą pracę w renomowanej firmie na terenie Holandii,
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz pomoc w zakwaterowaniu,
- narzędzia oraz ubrania robocze,
- miłą atmosferę pracy.
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres:
rekrutacja@work-stream.pl
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony