Ogłoszenie z dnia: 2011-09-30
Beetween-Carrière Cadre
Work It - startup w dziedzinie Competitive Intelligence eCommerce poszukuje obecnie osób na stanowisko Java Developer/Architect.
Java (J2EE) Developer / Architect
Paris / inne

Opis stanowiska:
Description

Jego główną misja jest budowa nowej architektury oprogramowania w oparciu o refaktoring obecnej. Z pierwszym doświadczeniem, pasjonujący się opracowywaniem innowacyjnych aplikacji, zdolny do szybkiej adaptacji i integracji z ekipą R & D.
Likalizacja : Paryż/ Francja
Wymagania:
Do zadań osoby zatrudnionej na powyższym stanowisku należeć będzie :
• Developement Java/J2EE, Servlets
• Dobra znajomość web (Javascript, CSS, HTML, Ajax, json)
• Serwer aplikacji : Tomcat
• Rozwój narzędzi: Eclipse
• Dobra znajomość XML

• Administracja systemu / sieci
• Linux (centos, ubuntu)
• Dobra znajomość SQL
• Baza danych MySQL
Pożądane techniczne umiejętności:
• Framework Javascript ExtJS
• Wirtualizacja (VMware ESX)
• Baza danych NoSql
• Service HTTP (apache), loadbalancing
• Profiling java

Wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego (umożliwiająca codzienną komunikację) i znajomość języka francuskiego przynajmniej na poziomie początkującym.
Oferujemy:
Pracownik wraz z kontraktem o pracę uzyska bogaty pakiet świadczeń zdrowotnych i socjalnych ktore przysługują wszystkim rezydentom i obywatelom pracującym na terenie Francji (opieka medyczna dla pracownika i rodziny (Sécurité Sociale), zasiłek dla dzieci)
Wynagrodzenie: 42-50 tys euro/ rok
Prosimy o przesyłanie CV po angielsku na adres iwojtowicz@carrierecadre.fr
Doradztwo / Konsulting
Izabela Wojtowicz
91, rue de l'Université
75007 Paris
Francja
inne
tel.: 0033(0)147725087