Ogłoszenie z dnia: 2011-10-12
Sk Expres
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w rejestrze agencji pod nr 3289.
Opiekun/Opiekunka osób starszych z j.niemieckim
/ inne

Opis stanowiska:
• Opieka nad osobami starszymi, pomoc w ogólnych pracach domowych- praca w domach prywatnych na terenie Niemiec, Szwajcarii
Wymagania:
• Gotowość do niesienia pomocy osobom starszym
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi
• Komunikatywna znajomość j.niemieckiego umożliwiająca porozumienie się z osobą, nad którą będzie sprawowana opieka
• Dobry stan zdrowia
• Niekaralność
• Referencje, mile widziane kursy kierunkowe
Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowę z ubezpieczeniem, świadczeniami
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatny dojazd na miejsce
• Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w domu osoby, nad którą będzie sprawowana opieka
Prosimy o przesyłanie CV oraz ewentualnych dokumentów potwierdzających nabyte uprawnienia, doświadczenie na adres mailowy: nowakowska@skexpres.cz
Rodzaj pracy:
Praca na czas określony