Ogłoszenie z dnia: 2011-10-12
Sk Expres
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w rejestrze agencji pod nr 3289.
Technik produkcji serwerów
Kutna Hora / inne

Opis stanowiska:
• Praca w Republice Czeskiej, w fabryce produkcyjnej z branży elektrotechnicznej
• Praca w systemie zmianowym
• Demontaż serwerów, a następnie kompletacja ich komponentów z innymi, wg instrukcji stanowiskowej (instrukcje w j.angielskim lub niemieckim)
• Testowanie jednostek serwera lub ich zestawów, identyfikacja i likwidacja błędów
Wymagania:
• Znajomość hardware i software serwerów
• Dobra znajomość j.angielskiego (w tym języku będzie przebiegać komunikacja w fabryce, również dokumentacja techniczna jest sporządzona w j.angielskim)
• Znajomość LINUX
• orientacja w zagadnieniach technicznych
• zręczność manualna
Oferujemy:
• Możliwość stabilnego zatrudnienia, rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej, międzynarodowej firmie
• Atrakcyjny, motywacyjny system wynagrodzenia
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Szkolenie stanowiskowe i wdrożenie
Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: nowakowska@skexpres.cz