Ogłoszenie z dnia: 2011-10-12
Sk Expres
Firma Sk Expres Sp. z o.o. jest międzynarodową agencją zatrudnienia i pośrednictwa pracy, zarejestrowaną w rejestrze agencji pod nr 3289.
Technik utrzymania ruchu- Czechy
/ inne

Opis stanowiska:
- zabezpieczenie ciągłości produkcji zautomatyzowanej linii motażowej,
- W przypadku awarii, zatrzymania linii montażowej odnalezienie przyczyny oraz usunięcie przyczyn awarii.
- Bieżące nastawienia parametrów produkcyjnych wg aktualnego modelu.
- Bieżąca obsługa urządzeń lini produkcyjnej w skład której wchodzą urządzenia, wibrujące, na podciśnienie, sprężone powietrze, kamery szybkorejestrujące, czujniki laserowe, zgrzewari ultradźwiękowe)
- praca zespołowa, - technik musi umieć szybko reagować na sytuacje problemowe, w najkrótszym czasie przywrócić ciągłość produkcji
- gwarantowany pro ces szkolenia.
Wymagania:
- PLC – programowanie automatów – doświadczenie mile widziane
- znajomość oraz doświadczenie w obsłudze automatycznej linni montażowej mile widziane
- Uprawnienia sep 1kV preferowane
- Znajomość czytania dokumentacji
- Język Angielski poziom komunikatywny (praca z PC, czytanie z systemu) mile widziane
- znajomość pneumatyki, praca ze sprężonym powietrzem i próżnią (ustawienie i regulacja)
- umiejętność dostosowania się do nowych procedur, chęć nauki
- stanowisko dostępne również dal absolwentów
- Umiejętność pracy w zespole jak również samodzielnego rozwiązywania problemów, szybkiego reagowania na nowe sytuacje
- min średnie wykształcenie – kierunek techniczny, kierunki elektroniczne mile widziane
- Chęć pracy w systemie 3 zmianowym
- znajomość office, databaza, ewidowanie fotodokumentacji pozom użytkownika dobry
Oferujemy:
- proces szkolenia.
- Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, zdobycia cennego doświadczenia w renomowanej międzynarodowej firmie
- Zakwaterowanie zabezpieczone przez pracodawcę
- Wynagrodzenie wg stawki godzinowej + wypracowana premia
Prosimy przesyłać swoje CV na adres mailowy: nowakowska@skexpres.cz