Ogłoszenie z dnia: 2011-12-19
edge recruitment
Jesteśmy agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji pracowników w Polsce i Europie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i doradztwie personalnym zdobyte przy realizacji licznych międzynarodowych i krajowych projektów.
Kucharz/Szef kuchni - Wielka Brytania
Nr ref.: K/SzK/job12/2011
Kraków / inne

Opis stanowiska:
Praca dla kucharzy i szefów kuchni w Wielkiej Brytanii

Dla naszego Klienta, brytyjskiej firmy reprezentującej wielu czołowych angielskich przedsiębiorców poszukujemy kucharzy:

- Head Chef
- Sous Chef
- Chef de Partie
- Commis Chef
Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe - gastronomiczne
- kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- komunikatywna/dobra znajomość angielskiego
Oferujemy:
W zależności od rodzaju wykonywanej pracy, miejsca pracy i pracodawcy oferujemy różne warunki zatrudnienia.

Przykładowa oferta pracy:

- 45-godzinny tydzień pracy i płatne nadgodziny
- atrakcyjne stawki godzinowe
- zakwaterowanie na terenie miejsca pracy począwszy od 30 funtów tygodniowo
- darmowe lub częściowo opłacone wyżywienie
- 28 dni płatnego urlopu
- umowa na czas nieokreślony
- szkolenia i szansa rozwoju kariery
Dzięki ścisłej współpracy z naszym partnerem w Wielkiej Brytanii ułatwimy Ci dotarcie na miejsce i rozpoczęcie pracy.

Aplikacje proszę przesyłać na adres cv@edge.com.pl w temacie podając numer referencyjny K/SzK/job/12/2011
Uprzejmie informuję, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Doradztwo / Konsulting
ul. Piłsudskiego 28A/306
31-111 Kraków
Polska
małopolskie
tel.: 123981972