Ogłoszenie z dnia: 2012-02-15
Astral Ltd
Astral LTD od ponad 20 lat pomaga wszystkim osobom, które marzą o jednoczesnym zwiedzaniu świata i zarabianiu pieniędzy. Praca na największych statkach pasażerskich to niewątpliwa szansa rozwoju zawodowego i finansowego oraz prestiż. Astral LTD jest wpisany do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7118.
RECEPCJONISTA/KA luksusowe statki pasażerskie USA/Karaiby
Karaiby / inne

Opis stanowiska:
Dla naszego armatora Carnival Cruise Lines poszukujemy osób do pracy w Guest Services Department na stanowisku: PURSER (RECEPCJONISTA/KA)
Wymagania:
Wymagania:

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- komunikatywna znajomość jednego z wymienionych języków: włoski, francuski, hiszpański, niemiecki lub rosyjski,
- wcześniejsze doświadczenie w pracy na danym stanowisku w dużych sieciach hotelowych (np. Hilton, Marriott, Sheraton, Ritz),
- wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
Oferujemy:

- możliwość rozwoju zawodowego,
- atrakcyjne zarobki,
- poznanie innych kultur, narodowości (międzynarodowa załoga),
- pełne ubezpieczenie podczas trwania kontraktu,
- zakwaterowanie, wyżywienie oraz opiekę medyczną na koszt armatora,
- pomoc we wszystkich procedurach niezbędnych do wyjazdu,
- minimum formalności.
Spotkanie z armatorem już 9 marca 2012 w Polsce, w Warszawie!

Prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres: info@astrallimited.pl

W tytule wiadomości proszę wpisać "Purser".

Więcej informacji pod nr +48 58 673 27 27, kom. +48 784 00 73 70.

www.astrallimited.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Rodzaj pracy:
Praca na kontrakcie
Dane teleadresowe:
Astral Ltd
Kadry / HR
Agnieszka Dąbrowska
Pl. Wolności 31
84-100 Puck
Polska
pomorskie
tel.: +48 58 673 27 27
www: www.astrallimited.pl